2015-06-10 Speedtool investerar i Scanning Läs mer »
2015-05-04 Volvo Personvagnar växer och Speedtool hakar på Läs mer »
2015-02-16 Vi välkomnar Volvo Lastvagnar som ny kund Läs mer »
 
 
 
 

KontAKT

SPEEDTOOL AB

Industrigatan 18
566 34 Habo
Telefon: 036-477 50
E-post: info@speedtool.se

Jimmy Korsbeck, VD

Telefon: 036-477 51
E-post: jimmy.korsbeck@speedtool.se

Martin Bexdal, Marknadschef

Telefon: 036-477 58
E-post: martin.bexdal@speedtool.se

Henrik Uddemar, Projektledare

Telefon: 036-477 52
E-post: henrik.uddemar@speedtool.se

Tobias Engdahl, Konstruktion

Telefon: 036-477 53
E-post: tobias.engdahl@speedtool.se

Niklas Lixenstrand, NC

Telefon: 036-477 56
E-post: niklas.lixenstrand@speedtool.se

Joakim Andersson, Konstruktion/Offertberedning

Telefon: 036-477 57
E-post: joakim.andersson@speedtool.se

Marita Borkowski, Administration
Telefon: 0708-89 71 08 
E-post: marita.borkowski@speedtool.se


SPEEDTOOL AB | Industrigatan 18 | 566 34 Habo | Telefon: 036-477 50 | E-post: info@speedtool.se